קליגרפיה בע"מ

מזה שלושים שנה ויותר, אנו עוסקים בתחומי עיצוב שונים: עיצוב גרפי, עיצוב מוצרים, הזמנות יוקרתיות, תכנון אירועים, בנייתם והפקתם, עיצוב שולחנות, דקורציה, מזכרות, מתנות, מוצרי פרסום ועוד.

עבורנו, דבק הינו כלי עבודה חיוני ביותר. ניסינו כל סוג אפשרי - אקדח דבק חם, שפתון, דבק נוזלי, דבק פלסטי, דבק נגרים, דבק לכריכיות, מברשת ועוד, אך לא באנו על סיפוקנו. למרות שאיפתנו למושלמות, חשנו לעיתים כי חותמת ה״מושלם״ נעדרת, משום שבכל אחד, דבק גם חסרון. הדבק החם זולג, אינו ניתן לשליטה וגורר אחריו סיבים נשרכים ומציקים. דבק השפתון - נמרח דרך קבע גם על הידיים ועל משטח העבודה. מריחת דבק באמצעות מברשת - מעוותת את המשטחים, יוצרת גלים ופוגמת במראה המושלם.

גם בתהליך ייצור מעטפות - לצורך סגירת הלשונית, נאלצנו להשתמש בדבק דו-צדדי רגיל. מכיון שכך, ללקוח לא נותרה ברירה אלא לשחוק צפרניו במהלך קילוף הנייר המכסה את הדבק. ׳בעיה׳ זו העסיקה רבות את מוחותינו. עמלנו ויגענו בחיפוש אחר פתרון שימנע את הקושי הנוצר בעת קילוף כמויות גדולות של לשוניות. והוא אכן הגיע!

עולם חדש ומופלא נפתח בפנינו, ביום בו נחשפנו למוצריה המדהימים של חברת 3L !
לא יכולנו לאחל לעצמנו תוצאה טובה יותר.

ממקום מושבה בדנמרק, מייצרת 3L ומייצאת עולם שלם של מוצרים ופתרונות הדבקה. אנו עצמנו לא שיערנו את עוצמת יעילותם.

 

פסי הייצור של 3L מנפיקים עשרות סוגים של דבק. דיספנסרים למילוי חוזר, וגם כאלה שלא. דבקים ברמות חוזק שונות, דבק דו צדדי במידות רוחב מגוונות, דיספנסרים ודבקים חזקים במיוחד, משטחי דבק, נקודות דבק ג׳ל, כיסי מסמכים דביקים, מדבקות דו״צ תלת- מימדיות, סרטי הדבקה דו צדדיים בצבעי שחור/לבן ועוד. מוצרים אלה נועדו לכל מטרה שרק תעלה על דעתכם: עיצוב אלבומים, הזמנות לאירועים, לשוניות של מעטפות, אריזת מתנות, קישוטי שיער, מצגות, הדבקת מודעות רחוב, ועידות, הכנת כרטיסי ברכה, סוגי מדיה מגוונים, דקורציה ביתית, טכניקות משולבות, שטחים זעירים ועוד.

שאיפתנו להנגיש את שלל מוצריה המדהימים של 3L גם לתושבי מדינת ישראל, אכן התגשמה! - 'קליגרפיה' הפכה ליבואנית הרשמית הבלעדית של המותג ״®scrapbook Adhesives״ מבית 3L. אנו שמחים לפרוש בפניכם את הפתרונות המתקדמים בעולם, מבית היוצר של החברה הנחשבת בעולם. פתרונות הדבק השונים מתוצרתה, מאפשרים לכל אחד מכם למצוא את זה הקרוב לליבו או זה העונה לצרכיו.

מליוני ילדים ברחבי תבל, תלמידים, סטודנטים, בתי דפוס, כריכיות וחנויות מתנות, כמו גם מעצבים מכל תחומי היצירה והאמנות, משתמשים במוצרי הדבק השונים של 3L. מעתה, גם הישראלים לא יאלצו להתפשר על פחות! מתוך שלל הדגמים והסגנונות, אנו משוכנעים כי גם אתם תמצאו את המוצר המתאים למטרותיכם, ולהפיק ממנו את המיטב. הרשו לנו לאחל לכם שימוש נעים והנאה מושלמת ממוצרינו.