דיספנסרים - מידע

בדף הבא תוצגנה מספר סדרות של מכשירי הדבק הדו-צדדי ויחידות המילוי. כפי שתשימו לב, הן זהות במגוון צבעיהן. הפרט העיקרי המבדיל בין הקבוצות הינו - אורך הדבק:

1. הסדרה ה׳פופולרית׳ - מיועדת למשתמשים בכמות רגילה - תלמידים, סטודנטים, אריזת מתנות, שימושים ביתיים, משרדיים וכדו׳.
2. סדרת ה׳גרנד׳ - זהה לסדרה הפופולרית, אך מיועדת לשימושים ארוכים וממושכים יותר. מתאים לסקראפ, יוצרות, גננות, אמנים, מעצבות, הקמת תערוכות, הדבקת מודעות רחוב ועוד.
3. סדרת ה׳מיני׳ - מיועדת לילדים, מתחילים, אנשי עסקים ופרזנטורים. המידות הקומפקטיות מאפשרות את הכנסתם לקלמר, לכיס או לתיק הנשיאה.
4. סדרת ׳הדבק שלי׳ - מכשיר דבק, ההופך להיות אישי ומעוצב, באמצעות הוספת תמונה אישית בשני צידיו.
5. הסדרה ה׳מקורית׳ - איננה ניתנת למילוי חוזר.

דבקים אלה, בכל הסדרות, משמשים יוצרות, אמנים, גננות, סטודנטים, מציגים, ילדים, תקשורת חזותית, בתי דפוס, כריכיות ועוד.

למגוון מטרות רחב ביותר: יצירה, אמנות, מלאכת יד, הובי, סקראפ, עיצוב אלבומים, מארזים, מתנות, קישוטי קיר, לוחות מודעות, כרטיסי ברכה, הזמנות לאירועים, לשוניות של מעטפות, דקורציה, שילוט, מצגות/פרזנטציות, פולדרים, שימוש משרדי ועוד.

להדבקת תמונות, ניירות, קאפה/לוחות קצף, שקפים, חפצים, קישוטים וכדו׳, על גבי סוגים רבים של משטחים: נייר, עץ, פלסיק, מתכת, קיר, פרספקס, זכוכית, קירות, שולחנות ועוד.

עיצובם האגרונומי של הדיספנסרים, הופך את השימוש בהם לקל, כייפי וממכר.

הדבקים ניתנים להחלפה ולמילוי חוזר, בכל רגע נתון. ניתן להכניס כל סוג של מילוי לכל סוג של דיספנסר ®E-Z Runner מאותה סדרה, כאשר החלפת המילוי יכולה להתבצע בקלות גם תוך כדי שימוש במילוי אחר.

לצבעי הדבק השונים ישנה משמעות רבה!! משום כך, ערכנו עבורכם סקירה קצרה וממצה של הסוגים השונים, כדי לאפשר את התאמת הדבק הנכון ביותר עבורכם:

האדום, להיט ממכר. כלי עבודה המיועד כמעט לכל מטרה ולכל גיל. מתאים גם לילדים קטנים או משתמשים חסרי נסיון קודם. הדבק מחליק על הנייר בקלילות ומהירות מפתיעה, בקוים ישרים וגם סיבוביים, ללא צורך בקטיעה או חיתוך. מתאים להדבקות נייר, קרטון, קאפה, לוחות קצף ומגוון חומרים נוספים, על גבי משטחי נייר, קרטון, למינציה, עץ, פלסטיק, מתכת, זכוכית, פרספקס ועוד.

האפור, חזק מכולם. מיועד ליצירה בנייר עבה, דוגמת קופסה, פולדר, אלבום, אוגדן, שקפים, ולהדבקתם על גבי נייר, קרטון, זכוכית, פרספקס ועוד. דבק אפור זה רכש לעצמו מקום של כבוד בעולם, כדבק הדו״צ השקוף ביותר, בזכות שקיפותו והתאמתו המושלמת ביותר להדבקת שקפים! זו הסיבה לתפוצתו הרבה בקרב אדריכלים וסטודנטים לעיצוב. בו נשתמש גם כשנרצה להדביק שקף לעץ, או כל פריט אחר שהדבק האדום אינו מספיק חזק עבורו.

הירוק, משמש להדבקות זמניות, אך למרות זאת, ישאר הפריט דבוק למשטח, במשך יום, יומיים, חודש או שנתיים… -כל עוד אין בדעתנו להסירו. דבק זה משמש יוצרות, אמנים, גננות, פרזנטורים, אנשי עסקים, רופאים ומשתמשים רבים אחרים. אין מתאים ממנו להדבקת שבלונות, מסכות לקראת התזות צבע, קישוטי קיר, קישוטי רצפה, שלטים זמניים (שאינם כבדים), מצגות ועוד ועוד. ברגע בו נחליט להסירו, נעביר אצבע קלילה לאורך רצועת הדבק ומיד יהפוך לפירורים יבשים, אשר יותירו את המשטחים נקיים וללא כל סימן וזכר.

התכלת, מגשר בין האדום לירוק. כלומר, הדבק מתחיל כזמני בדומה לירוק, ניתן להסרה ולשינוי מיקום הפריט אותו אנו מבקשים להדביק, אך בחלוף כדקה או שתיים (בהתאם למשטח אליו הוצמד), הופך להיות חזק, קבוע, וזהה בחוזקו לדבק האדום. משמש בעיקר למצבים בהם איננו בטוחים במיקום הפריט. במקרים אלו, ניתן להעביר את הפריט ממקום למקום או אף לבטל לחלוטין את ההדבקה באמצעות הסרת הדבק בהעברת אצבע.

הסגול, מנפק פס רציף, צר ביותר! זהה בחוזקו לצבע האדום, אך ברוחב 2 מילימטרים בלבד!

הורוד, מכיל 650 ריבועי דבק מרווחים (בסגנון מעבר חציה). דבק חזק וקבוע כמו האדום. ניתן להשתמש בו להדבקה שגרתית כמו בדבק האדום, או ליצור ממנו מסגרות וקישוטים, באמצעות פיזור נצנצים או הצמדת רדידי אלומיניום/פויל. ניתן לנפק מדבקה אחת או רצף ארוך של מדבקות, בהתאם לצורך.

הכחול, כמו הורוד, מנפק 650 יחידות דבק, בצורת כוכב! משמש בעיקר לקישוטים ודקורציות בשילוב נצנצים, פוילים או אבקת הבלטה, אך יכול לשמש גם כדבק זהה בחוזקו לאדום לתכלת ולוורוד.

כלל עקרוני חשוב בכל סוגי הדבק: יש להעניק לדבק זמן הצמדות לפריט המודבק. משום כך, את חוזק ההדבקה יש לבדוק רק בחלוף מספר שניות, המאפשרות את יכולת החיבור.


חזרה לדיספנסרים