דיספנסרים ומילוי

דבקים אלה, בכל הסדרות, משמשים יוצרות, אמנים, גננות, סטודנטים, מציגים, ילדים, תקשורת חזותית, בתי דפוס, כריכיות ועוד. למגוון מטרות רחב ביותר: יצירה, אמנות, מלאכת יד, הובי, סקראפ, עיצוב אלבומים, מארזים, מתנות, קישוטי קיר, לוחות מודעות, כרטיסי ברכה, הזמנות לאירועים, לשוניות של מעטפות, דקורציה, שילוט, מצגות/פרזנטציות, פולדרים, שימוש משרדי ועוד. להדבקת תמונות, ניירות, קאפה/לוחות קצף, שקפים, חפצים, קישוטים וכדו׳, על גבי סוגים רבים של משטחים: נייר, עץ, פלסיק, מתכת, קיר, פרספקס, זכוכית, קירות, שולחנות ועוד.

ריבועי הרכבה

דיספנסר קל מאד להפעלה. מכיל כמויות משתנות של ריבועי דבק דו״צ עם כיסוי. מוצר זה מיועד בעיקר להדבקות עתידיות, אך גם למיידיות) כאלה שאינן מתאפשרות באמצעות מכשירי ההדבקה המיידית. לדוגמה: הזמנות לאירועים, לשונית של קופסאות ולשימושים רבים אחרים. מוצר זה נמצא בשימוש בתי דפוס, גננות, יוצרות, אמנים, מעצבים, בעלי שמחה הרעיון הגאוני מאחורי המוצר - הלשונית! לכל יחידת דבק מוצמדת לשונית בולטת, המווה פתרון מושלם לקילוף קל ומהיר.

דבק ג׳ל גמיש - נקודות ופסים

דבק יבש אך גמיש וחזק ביותר. תחליף מעולה לדבק חם, נוזלי, או ליצירת טבעות מ׳דבק סלוטייפ׳. פתרון מושלם לעבודה נקיה, כייפית ויעילה. גמישותו מאפשרת את הצמדתו המיטבית למשטחים מחוספסים, קמורים, חלקים ואף את חדירתו לסדקים. מצוין להדבקת זרי בלונים, זרי פרחים, בלונים על קירות, קישוטי שיער, מוצרי קל-קר, פוסטרים על קירות, משטחי שטיח, מוצרי סול, חיפויי קיר מגוונים, קישוט רכבי חתן-כלה, מודעות לוח גם על גבי קירות אבן, כמו גם למגוון שימושים בבית, במשרד, בגני ילדים, במסיבות ועוד. הדבק מופיע במגוון עשיר בן שמונה גדלים שונים, בנוסף לדגם תשיעי, המיועד להסרה ולהדבקה רב-פעמית. חובה! לפני הדבקה ארעית, על כך סוג משטח, יש לבדוק יכולת הסרה.

גליונות דבק

מוצר ייחודי המאפשר הפיכת כל תמונה או פיסת נייר, בכל צורה, למדבקה. אין עוד צורך בעטי דבק להדבקת פריטים קטנים או צרים. אין גם צורך במריחה של דבקי סטיק, או שימוש במכחולים ומברשות. גליונות הדבק מכסים באופן מלא ומושלם את צידו האחורי של הפריט ואינם מותירים שוליים. הדבק נצמד בדיוק נמרץ לצורת הפריט המודבק, ללא שאריות בשוליים וכדו׳. כמו-כן, ניתן להשתמש בגליונות אלו להדבקת פריט צורני טרם חיתוכו! ראשית נצמיד את פיסת הנייר הריבועית לגליון הדבק וכשהיא צמודה לגליון נכניסה למכשיר ה׳ביג שוט׳, או נחתוך את הצורה הרצויה בסכין/מספריים. החיתוך יתבצע כשהדבק כבר מוצמד מאחור. עם גליונות אלו, בזכות הכיסוי המלא והמושלם אותו הם מעניקים, ניתן להדביק תמונות באלבומים, כרטיסים, שמשוניות, תיקי ילדים, הדבקת תמונות לפרספקס, הצמדת שקפים לתמונות ולמגוון רחב של שימושים נוספים.

מעטפות שקופות

מעטפות שקופות, שטח הגב דביק, 4 מידות שונות. מעטפות אלו מוסיפות נופך בעיצוב אלבומים ומהוות פתרונות תצוגה לתחומים רבים. לדוגמא : שמירת התלתל הראשון, מטבעות, מסמכים, חפצים אישיים, פתקים בפתח סידור התפילה, הצמדה ומספור ארונות אכסון של מסמכים, ארגון קלסרים/תיקיות, כמו גם שמות על מגירות שבגן הילדים.

פוילים / רדידי אלומיניום

ליצירות‭ ‬מרהיבות‭ ‬בנייר‭, ‬ קישוטי‭ ‬אלבומים‭,‬ כרטיסי‭ ‬ברכה‭ ‬וכדו‮׳'‬‭ ‬‭.‬‭ ‬מצוין‭ ‬לשילוב‭ ‬עם‭ ‬כל‭ ‬פריט מסדרת‭ ‬‮"‬מוצרי‭ ‬קצף‭ ‬תלת‭- ‬מימדי‮"‬‭ ‬‭.‬‭ ‬ ‭‬צידו‭ ‬האחורי‭ ‬של‭ ‬הפויל‭, ‬ללא‭ ‬דבק‬‭.‬ אופן‭ ‬השימוש:‭ ‬מצמידים‭ ‬למשטח‭ ‬העבודה‭ ‬כל‭ ‬סוג‭ ‬של‭ ‬דבק‭ ‬דו‭-‬צדדי מסדרת ׳מוצרי הקצף׳ - ריבוע, עיגול, פס, רצועה ארוכה, ‬או‭ ‬פריט‭ ‬ממוצרי‭ ‬הקצף‭ ‬הצורניים, ‬החתוכים‭ ‬במגוון‭ ‬של‭ ‬כ‭-‬15‭ ‬נושאים‭ ‬מגוונים‭ ,‬מניחים‭ ‬את‭ ‬ה׳פויל‮׳'‬‭ ‬כשצידו‭ ‬המוכסף‭ ‬כלפי‭ ‬מטה‭,‬ מהדקים‭ ‬היטב את‭ ‬הגליון‭ ‬לדבק‭ ‬ומושכים‭ ‬בחזרה‭ ‬את‭ ‬הגליון‭ ‬כלפי‭ ‬מעלה‭. ‬נקודת‭ ‬הדבק‭ ‬תכוסה‭ ‬כולה‭ ‬בגוון‭ ‬של‭ ‬הגליון‭ ‬אותו‭ ‬הצמדנו‭ ‬‭.‬ ‬ ‭‬איכות‭ ‬הפוילים‭ ‬גבוהה‭ ‬במיוחד‭. ‬ מכיון‭ ‬שכך‭ ,‬לאחר‭ ‬ההצמדה‭,‬ אוטם הפויל‭ ‬את‭ ‬הדבק‭ ‬באופן‭ ‬מלא,‭ ‬וזה אינו‭ ‬ממשיך‭ ‬להיות‭ ‬דביק. ‬

כיסי למינציה לביצוע עצמי ללא מכשיר

מוצר מושלם המאפשר עיטוף למינציה של דף בודד או כמות. במשרד או בבית. אין צורך בידע או הכשרה כלשהי. השימוש קל ופשוט. הלמינציה נמכרת בחבילות בנות ששה גדלים שונים, המותאמים לכל מידת נייר מקובלת. בנוסף, קיימים גם תגים לכתיבת שם, עם למינציה, המיועדים לתליה על גבי תיקים ומזוודות.

מוצרי קצף תלת מימדי

קטיגוריה זו כוללת מגוון רחב של מוצרי קצף / ׳קאפה׳ הקצף דחוס בצפיפות גבוהה ואינו מושפע מחום! ניתן לפזר עליהם נצנצים, להצמיד להם פוילים צבעוניים - רדידי אלומיניום, או לנפח אבקת ניפוח באמצעות מכשיר חימום, מבלי לפגום באיכותו ועמידותו של הקצף, ומבלי לעוות את צורתו. מיועד ליצירות וקישוטים תלת מימדיים וליצירת מרווחים בין שכבות. מוצרים אלו מופיעים במגוון צורות ומידות: גליונות שלמים, בגוונים של שחור או לבן. פסים, ריבועים גדולים וקטנים בצבעי שחור וגם לבן, סרטים ארוכים בצבעי שחור/לבן, ובשלל צורות של חיתוכים צורניים, במגוון רחב של נושאים. עוצמת ההדבקה חזקה ביותר.

פינות תמונה יצירתיות

השתמשו בפינות תמונה יצירתיות כדי להדגיש תמונות, רקעים ושכבות. מושלם עבור עיצוב כרטיסי ברכה ודפי אלבומים! פינות תמונה יצירתיות יכולות גם ליצור גבולות יצירתיים, עיצובים ייחודיים ואפילו אלמנטים עיצוביים! הפינות נדבקות מעצמן, מובלט עליהן עיטור וקל להשתמש בהן, הכנסו לבלוג כדי לשאוב השראה ורעיונות!

HOME & HOBBY

דיספנסרים של דבק דו צדדי וכיסי למינציה לביצוע עצמי. מצא את המבחר החדש של הדיספנסרים עם נקודות דבק קבועות ולא קבועות. כיסי הלמינציה שלנו - כרטיסים ותגים להכנה עצמית, קלים לשימוש, לא נדרשת מכונה להכנתם והם מופיעים במגוון מידות.